WRX STI

10,4 l / 100 km
5,2 sek.
od 41 450 €
Modelové rady
WRX STI 6MT
od 41 450 EUR
WRX STI 6MT Sport
od 43 500 EUR

Nič nejazdí tak ako toto vozidlo, pretože nič iné nie je skonštruované ako SUBARU WRX STI. Každé Subaru má výkon, ktorý vám dodá istotu a zdokonalí váš zážitok z jazdy po každej stránke. Vo vozidlách Subaru sú použité jedinečné konštrukčné riešenia, ktoré podporujú vašu istotu na ceste a robia vozidlo všestrannejším a vzrušujúcejším. Práve preto je úplne nová verzia 2015 WRX STI, popri iných vyspelých výkonných technológiách, vybavená aj jedinečným symetrickým pohonom všetkých kolies. Vyvážená hnacia sústava tejto verzie s nízko položeným ťažiskom tak poskytuje intenzívnejšiu akceleráciu. 

Dokonalé jazdné vlastnosti Športovo vyladený podvozok prináša dokonalé vyváženie medzi tuhosťou a pohodlím.

Roky skúseností z motošportu, komplexného testovania a pokrokov v oblasti materiálov a konštrukcie nás inšpirovali k navrhnutiu nového podvozka pre verziu WRX STI. Ústrednými bodmi tohto vývoja boli výnimočná stabilita a blesková odozva. V celom ráme je použitá oceľ s vysokou pevnosťou, ktorá zvyšuje torznú tuhosť a poskytuje lepšiu kontrolu nad hmotnosťou vozidla. 

SI - DRIVE Inteligentný systém pohonu SI-DRIVE umožňuje prispôsobiť jazdné vlastnosti vašim potrebám.

Pri nastavení inteligentného režimu [I] vozidlo poskytuje plynulé zrýchlenie v spojení s optimálnou účinnosťou. Pri režime Sport [S] dosiahnete lineárnu odozvu a univerzálnu kontrolu nad vozidlom vo všetkých podmienkach. Ak chcete z preplňovaného motora vyťažiť maximálnu odozvu, prepnite systém na režim Sport Sharp Mode [S#]. 

Symetrický pohon 4x4 Stabilita a agilné jazdné vlastnosti dodávajú istotu na ceste a prinášajú vzrušenie.

Výnimočnú kontrolu za volantom získate vďaka prirodzene stabilnej konštrukcii symetrického pohonu všetkých kolies v kombinácii s motorom BOXER. Jedinečná konštrukcia tohto systému účinne prenáša výkon nepretržite na všetky štyri kolesá, a tak poskytuje lepšiu kontrolu na všetkých cestách. Zároveň umožňuje pozdĺžne usporiadanie všetkých komponentov, ktoré zabezpečuje špičkové vyváženie a presné riadenie. 

Športový dizajn interiéru Hneď ako sa posadíte do kabíny WRX STI zistíte, že vás čaká vzrušujúci zážitok.

Dizajn interiéru WRX STI je navrhnutý tak, aby odzrkadľoval výnimočný športový charakter vozidla. Sedadlá, prístrojová doska, radiaca páka, kruhové ukazovatele, volant a ďalšie prvky v kabíne vytvárajú dokonalú súhru a podčiarkujú dynamický temperament auta.

Komfortný priestor Do batožinového priestoru sa zmestia štyri aj 80-litrové kufre.

Objem batožinového priestoru sa podarilo zväčšiť, aby sa doň vošli štyri 80-litrové kufre. Podlaha je teraz ešte rovnejšia, takže do vozidla naložíte jednoduchšie aj väčšie množstvo batožiny.

Bezpečnosť je prioritou Verzia WRX STI je vybavená technológiami, ktoré zlepšujú brzdenie a zvyšujú vašu bezpečnosť.

Verzia WRX STI je vybavená technológiami, ktoré zlepšujú brzdenie a zvyšujú vašu bezpečnosť. Brzdový asistent pomáha dosiahnuť maximálny brzdný výkon v núdzových situáciách. Funkcia uprednostnenia brzdového pedála pred plynovým pomáha zamedziť možnému riziku pri ich súčasnom zošliapnutí.