Subaru BRZ

7,8 l / 100 km
7,6 sek.
od 30 990 €
Modelová rada
BRZ 6MT
od 30 990 EUR
BRZ 6AT
od 33 990 EUR

Hneď ako sadnete za volant viete, čo chcete zažiť. Poznáte to vzrušenie z čistého spojenia so svojím vozidlom v každej zákrute. Pozná ho aj spoločnosť Subaru. Inšpirovali sme sa vyváženosťou a výkonom motora SUBARU BOXER a skonštruovali sme čisto športové vozidlo s takými jazdnými vlastnosťami a reakciami, ktoré prinášajú pravé vzrušenie už pri prvom dotyku.

Dokonalý súlad Každý fanúšik športovej jazdy intuitívne vycíti jedinečné spojenie, ktoré vzniká medzi vodičom a jeho kokpitom.

V okamihu, keď si sadnete do SUBARU BRZ, zažijete ten pocit. Každý fanúšik športovej jazdy intuitívne vycíti jedinečné spojenie, ktoré vzniká medzi vodičom a jeho kokpitom, vďaka ktorému získava maximálnu kontrolu nad vozidlom.

Pripravte sa na zážitok Podstata jedinečných jazdných vlastností vozidla SUBARU BRZ spočíva v jeho tuhom podvozku.

Podstata jedinečných jazdných vlastností vozidla SUBARU BRZ spočíva v jeho tuhom podvozku. Inteligentná konštrukcia umožňuje nižšie položenie motora SUBARU BOXER a vďaka ľahkému a vyváženému podvozku má vozidlo nízke ťažisko, čo zabezpečuje ešte lepšiu manévrovateľnosť a stabilitu. Vodič si tak môže vychutnať skutočne osobný zážitok z jazdy.

Spoľahnite sa na zmysly Ak vozidlo prináša pôžitok z jazdy, malo by vyvolávať aj pocit istoty.

Ak vozidlo prináša pôžitok z jazdy, malo by vyvolávať aj pocit istoty. Inteligentný dizajn interiéru zaručuje výnimočný výhľad na všetky strany, aby ste mali lepší prehľad o svojom okolí.

Maximálne potešenie z jazdy Motor SUBARU BOXER má symetrické usporiadanie.

Motor SUBARU BOXER poháňa vozidlo SUBARU BRZ do nových výšin precíznosti a dynamiky. Ide o prvý motor svojho druhu s technológiou priameho a viacbodového vstrekovania paliva, ktorá zlepšuje odozvu a spotrebu paliva. Táto jedinečná konštrukcia ponúka nový druh potešenia z jazdy.

Interiér šitý pre vás Atraktívny interiér vás vtiahne do nesmierne upokojujúceho prostredia kabíny.

Luxusné vybavenie a užitočné technológie zabezpečujú vysokú mieru komfortu a pohodlia. Všadeprítomné dômyselné úložné riešenia zasa ponúkajú všestrannosť potrebnú pre vaše každodenné dobrodružstvá.

Istota a bezpečnosť Základnými kvalitami vozidla SUBARU BRZ sú lepšia ovládateľnosť a viditeľnosť.

Základnými kvalitami vozidla SUBARU BRZ sú lepšia ovládateľnosť a viditeľnosť. Zároveň sa však môžete spoľahnúť nato, že ak by došlo ku kolízii, vo vozidle sú v štandardnej výbave predné, predné bočné a hlavové airbagy SRS, ktoré vás ochránia v prípade nárazu. Štandardnou výbavou vozidla SUBARU BRZ je aj kolenný airbag SRS*, ktorý pomáha chrániť dolné končatiny vodiča.