OUTBACK

5,6 l / 100 km
560 l / 1 848 l
od 32 990 €
Modelové rady
2.0D MT Comfort
od 32 990 EUR
2.0D CVT Comfort
od 34 500 EUR
2.5i-S CVT Exclusive
od 36 990 EUR

Nič nejazdí tak ako Subaru, pretože nič iné nie je skonštruované ako Subaru. Každý model Subaru je skonštruovaný tak, aby ste sa naň mohli spoľahnúť a zároveň naplno venovať svojmu životu. Jadrom väčšiny našich modelov vrátane úplne nového modelu Outback je preto symetrický pohon všetkých kolies. Tento systém pohonu využíva všetky štyri kolesá na dosiahnutie maximálnej priľnavosti k vozovke a zároveň ponúka neuveriteľnú vyváženosť a stabilitu, vďaka čomu dochádza k lepšiemu kontaktu vodiča s vozovkou. Lepšie vnímanie vozovky zvyšuje vašu istotu a odkrýva nové zážitky.

Vychutnajte si každý okamih Úplne nový Outback vyvoláva dôveru a búra hranice.

Už nikdy nevynechajte žiadne dobrodružstvo. Úplne nový Outback vyvoláva dôveru a búra hranice, vďaka čomu vás odvezie všade, kam sa vám len zažiada. Nový dizajn vozidla umocňuje jeho drsný a húževnatý charakter. Vo vylepšenom interiéri zasa nájdete nové vysokokvalitné materiály a užitočné technológie, ktoré vás zbavia stresu. Môžete si byť istí, že úplne nový Outback poskytuje dokonalé jazdné vlastnosti a značnú úroveň komfortu.

Veľký batožinový priestor Vozidlo poskytuje viac miesta pre všetky potreby vášho života.

Objem batožinového priestoru sa podarilo zväčšiť, aby sa doň vošli štyri 80-litrové kufre. Podlaha je teraz ešte rovnejšia, takže do vozidla naložíte jednoduchšie aj väčšie množstvo batožiny.

Režim X-Mode Režim X-MODE vám vždy s istotou pomôže dostať sa tam, kam chcete ísť.

Ovláda hnaciu sústavu, brzdenie, ako aj ďalšie systémy v záujme zabezpečenia lepšej priľnavosti na klzkých povrchoch. Okrem toho zabezpečuje istejšiu jazdu dolu svahom pomocou systému riadenia zjazdu z kopca, ktorý poskytuje väčšiu stabilitu na svahu, či už pri klesaní alebo stúpaní.

Ovládanie jedným prstom Elektrické ovládanie dverí batožinového priestoru vám uľahčí prístup.

Životné potreby sú rôzne a je dobré vedieť, že Outback ich dokáže ľahko splniť. Napríklad stlačením ovládacieho tlačidla môžete otvoriť elektricky ovládané dvere batožinového priestoru. Okamžite tak získate prístup do priestoru pre náklad, ktorý vďaka tomu jednoducho naložíte a môžete vyraziť.

Technológia EyeSight Špičkový asistenčný systém EyeSight slúži ako druhý pár očí.

Mimoriadne jazdné vlastnosti dopĺňa vysoký stupeň bezpečnosti. Novinkou je špičkový asistenčný systém EyeSight, ktorý slúži ako druhý pár očí. Pri zistení nebezpečenstva upozorní vodiča na prekážku a v prípade potreby aj aktivuje brzdy, aby sa predišlo nehode. Systém EyeSight zdokonaľuje úroveň bezpečnosti, znižuje záťaž na vodiča a zároveň zvyšuje váš pocit istoty v modeli Outback.

Interiér šitý pre vás Atraktívny interiér vás vtiahne do nesmierne upokojujúceho prostredia kabíny.

Luxusné vybavenie a užitočné technológie zabezpečujú vysokú mieru komfortu a pohodlia. Všadeprítomné dômyselné úložné riešenia zasa ponúkajú všestrannosť potrebnú pre vaše každodenné dobrodružstvá.