LEVORG

6,1 l / 100 km
522 l / 1 446 l
od 28 116 €
Modelové rady
1.6GT
od 28 116 EUR
1.6GT-S
od 31 440 EUR

NOVÝ LEVORG je stelesnením hravosti a rovnováhy. Tento inovatívny tourer v sebe spája originálnu štýlovosť, praktickú funkčnosť aj technologickú dokonalosť. Dizajn a vlastnosti športového auta obohacuje veľkorysý vnútorný priestor, ktorý ponúka všetko, čo potrebujete pre aktívny život. LEVORG − to je ŽIVOT³ − rodina, práca a zábava.

Revolučný Sports Tourer Štýlový vzhľad a veľkorysý batožinový priestor.

Pri vývoji modelu Levorg prinieslo Subaru čerstvý vietor do kategórie športových kombi vozidiel, keď vytvorilo fúziu radosti z jazdy, bezpečnosti, komfortného cestovania na dlhé vzdialenosti a zároveň vysokej miery všestrannosti.

Dokonalý športový volant Skvelú jazdu v Subaru Levorg si užijete aj vďaka špičkovému volantu.

Na to, aby sme volantu venovali toľko pozornosti, sme mali dobrý dôvod – volant má predsa najväčší vplyv na vzrušujúci pocit z vedenia vozidla. Športový volant v tvare D sa v modeli Levorg príjemne drží a ľahko sa s ním manipuluje. 

Máte oči všade Detekcia mŕtveho uhla je novým prvkom preventívnej bezpečnosti.

Systém kontroly mŕtveho uhla (BSD) a asistent zmeny jazdného pruhu (LCA) upozornia vodiča na riziko kolízie vtedy, ak svoj úmysel zmeniť jazdný pruh dá najavo aktivovaním smerovky. Systémy pomocou radaru kontrolujú prítomnosť vozidiel v mŕtvom uhle a tiež približujúce sa vozidlá vo vedľajšom pruhu. Na ich prítomnosť upozorní vodiča  rozsvietenie alebo blikanie LED svetielok vo vonkajšom spätnom zrkadle na príslušnej strane. 

Boxer turbo motor s DIT 1.6-litrový horizontálny motor s protiľahlými valcami, priamym vstrekovaním paliva a prepĺňaním turbom.

Novo vyvinutý 1.6-litrový horizontálny DIT motor kombinuje downsizing zdvihového objemu s priamym vstrekovaním a prepĺňaním turbom pre väčšiu agilitu a radosť z jazdy. Motor DIT je vybavený funkciou automatického stop-štart systému.

Dotyková obrazovka Pohodlné ovládanie obrazovky jedným prstom vám zvýši komfort.

Pomocou dotykovej obrazovky si môžete jednoducho vyberať hudbu, rovnakým spôsobom ako na smartfóne. Po pripojení smartfónu pomocou bezdrôtového rozhrania, alebo USB konektora môžete voliť skladby priamo na dotykovej obrazovke.

Automatická prevodovka Lineartronic Optimálny výkon za každých podmienok.

Prevodovka Lineartronic CVT v modeli Levorg, ktorú pri činnosti neobmedzuje fixný počet prevodových stupňov, ako v prípade klasickej automatickej prevodovky, má plynule variabilný prevodový pomer, vďaka čomu môže motor stále pracovať v optimálnych otáčkach a vozidlo môže hladko akcelerovať a jazdiť s nízkou spotrebou paliva.