FORESTER

5,7 l / 100 km
559 l / 1 848 l
od 25 000 €
Modelové rady
2.0i 6MT Classic
od 25 000 EUR
2.0D Comfort
od 30 505 EUR
2.0D CVT Comfort
od 32 255 EUR

Žite aktívny život. Všetky vozidlá Subaru sú navrhnuté pre tých, ktorí si radi spestria život pocitom dobrodružstva a odvahy. V nádhernom, nespútanom a nepredvídateľnom svete sa môžeme kedykoľvek a bez varovania dostať do nepriaznivej situácie. Vodiči preto potrebujú vo všetkých podmienkach sebadôveru, bezpečnosť a istotu, ktoré im poskytuje Subaru. Forester − pravé rodinné SUV − prináša dokonalý kontakt vodiča s vozidlom aj s  vozovkou. Vďaka tomu  vám umožňuje venovať menej pozornosti nepriaznivým podmienkam a viac realizácii svojich snov, cieľov a vášní.

Nový dizajn interiéru Forester je spojením elegantného a moderného dizajnu s maximálnym pohodlím.

Keď si sadnete za nový volant, všimnete si dôraz na detail kladený na všetky prvky, ktoré umožňujú jednoduché ovládanie vozidla a rozširujú jeho funkcie. Lepší výhľad vďaka vyvýšenej polohe sedadiel poskytuje väčšiu istotu počas jazdy, pretože vám ponúka optimálny prehľad o okolitej situácii.

Vyzbrojený aj do terénu Na zdolanie vrchola alebo dosiahnutie cieľa niekedy potrebujete nabrať druhý dych.

Na zdolanie vrchola alebo dosiahnutie cieľa niekedy potrebujete nabrať druhý dych a sústrediť na cieľ všetku svoju vnútornú silu. Presne v takomto duchu rozširuje schopnosti modelu Forester režim X-Mode, ktorý vám umožňuje prekonať aj najnáročnejšie prekážky.

Diesel s automatom Forester s prevodovkou Lineartronic má okamžitú odozvu a zároveň je hospodárny.

Nová automatická prevodovka Lineartronic v spojení s dieselovým motorom je schopná prenášať aj vysoký krútiaci moment a disponuje manuálnym režimom radenia so siedmimi predvolenými prevodovými stupňami.

Intuitívne technológie Forester vás udržiava stále v spojení prostredníctvom moderných technológií.

Vyraziť na cestu neznamená, že budete odrezaní od vymožeností moderného sveta. Vo vozidle Subaru Forester môžete jednoducho využívať intuitívne technológie bez toho, aby rozptyľovali vašu pozornosť. Forester vás udržiava stále v spojení a v správnom smere prostredníctvom informačno-zábavného, navigačného a zvukového systému, ktoré môžete ovládať dotykovo alebo hlasom. 

Veľký batožinový priestor Do širokého batožinového priestoru sa zmestí aj to najobjemnejšie vybavenie.

Do širokého batožinového priestoru sa zmestia štyri veľké kufre a aj to najobjemnejšie vybavenie na dobrodružstvá, ktoré jednoducho naložíte a vyložíte vďaka elektricky ovládaným dverám batožinového priestoru, širším otvorom dverí a nižšie položeným dverovým prahom. Sklopením zadných sedadiel, delených v pomere 60:40, môžete vytvoriť väčší batožinový priestor s rovnou podlahou.

Symetrický pohon 4x4 Dokonalá kontrola nad vozidlom a výnimočné jazdné vlastnosti.

Istota za volantom je výsledkom spojenia stabilnej konštrukcie symetrického pohonu všetkých kolies s jedinečne vyváženým motorom BOXER. Symetrický pohon prenáša výkon na všetky kolesá, čím zabezpečuje lepšie ovládanie vozidla na všetkých typoch povrchov aj v nepriaznivých podmienkach. Vozidlo sa vyznačuje vynikajúcim vyvážením a precíznym ovládaním. Vďačí za to pozdĺžnemu usporiadaniu hnacej sústavy, pričom nízke ťažisko zabezpečuje príjemnú jazdu so skvelou odozvou.